D-TEC​

Historia firmy D-TEC sięga 1959 roku. Na początku firma zajmowała się produkcją piecy.
Po jakimś czasie założyciel Jan Van Vlastuin zmienił profil działalności firmy. Rozpoczął działalność w której opracowywał i produkował części z metalu według specyfikacji klienta. Firma zaczęła inwestować w rozwój nowych półproduktów dla branży transportowej. Od tego momentu Van Vlastuin zaczął dostarczać coraz więcej komponentów dla sektora transportowego.
Stały wzrost zapotrzebowania na produkty firmy spowodował konieczność zmiany miejsca na większe. Tym samym firma w latach osiemdziesiątych przeniosła się do Kesteren. Kilka lat później zostały opatentowane i wyprodukowane pierwsze naczepy podkontenerowe. W celu dystrybucji unikalnego systemu transportowego, powstaje firma D-TEC.

D-TEC profesjonalizuje się w budowie bardzo specjalistycznych naczep użytkowych. Jest producentem innowacyjnych naczep podkonkonntenerowych, cystern i wywrotek tylnozsypowych 48-60m3.

Firma jest obecnie szeroko rozpoznawalną marką na rynku przewozu kontenerów, produktów stałych i płynnych (nawozu naturalnego). W Polsce marka rozpoznawalna jest przede wszystkim za sprawa naczep podkontenerowych - 3 osiowych. W ich ofercie znaleźć można również naczepy podkontenerowe w wersji 4 i 5 osiowych.

D-TEC wprowadza innowacyjne rozwiązania transportowe które są wynikiem wieloletniego doświadczenia. Zespół ds. Rozwoju nieustannie pracuje nad optymalizacją produktu.

KRAKER

Holenderska firma Kraker Trailers jest wiodącym europejskim producentem naczep z ruchomą podłogą. Kraker Trailers wie lepiej niż ktokolwiek inny jak wymagająca jest produkcja naczep z ruchoma podłogą. Firma oferuje szeroką gamę pojazdów, od K-Force (standardowej naczepy, która może być dostarczana z wieloma opcjami) do specjalistycznych naczep, które są opracowywane i produkowane na życzenie klienta na podstawie specyfikacji.

Fabryka Kraker Trailers mieści się w holenderskim Axel. Wszystkie naczepy wykonane są z prawdziwego holenderskiego rzemiosła: wiedza i doświadczenie spotykają się tu z materiałami wysokiej jakości oraz z najnowszymi standardami technicznymi. Duża część procesu produkcyjnego jest w pełni zautomatyzowana.

Innowacyjny rozwój produktów to ciągły proces w firmie Kraker Trailers. Kluczowe dla nich jest to, w jaki sposób mogą usprawnić swoje działania i stać się tym samym jeszcze bardziej przyjaźni dla użytkownika, aby pomóc przewoźnikowi uzyskać wyższy zwrot oferując najniższy możliwy ciężar, długą żywotność, najdłuższy czas pracy i obniżone koszty eksploatacji.

Firmę Kraker Trailers doskonale określa miano „Masters in Moving Floor Trailers", czyli mistrzowie w dziedzinie naczep z ruchomą podłogą. Ten slogan stał się elementem filozofii firmy - która uważa, że tylko najlepsze jest wystarczająco dobre.