Naczepa Kraker z ruchomą podłogą z osią wleczoną sterowaną ARC

Naczepa Kraker z ruchomą podłogą z osią wleczoną sterowaną ARC dla Van der Wekken

Van der Wekken od wielu lat jest lojalnym klientem firmy Kraker.

Firma kupiła swoją pierwszą naczepę z ruchomą podłogą Kraker w 1998 r., a w ostatnim czasie dostarczono jej już szóstą z osią wleczoną sterowaną ARC. Kraker Trailers dostarcza kierowane naczepy pod marką K-Force X1.

Johan van der Wekken ma dobre stosunki z Janem de Krakerem lub, jak sam to ujął, „obaj jesteśmy typowymi Zelandczykami”, z czym każdy z Zelandii może się kojarzyć. Ale to nie jedyny powód, dla którego Johan od lat kupuje od Krakera. Dla niego bezpośredni kontakt jest bardzo ważny, a z doświadczenia wynika, że opinia klientów jest bardzo ważna. „Kraker jest zawsze otwarty na ulepszenia, gdy tylko jest to możliwe, a firma aktywnie reaguje na sugestie” - powiedział Johan. Właściciel firmy wierzy, że Kraker Trailers naprawdę są mistrzami w dziedzinie naczep z ruchomą podłogą.

Van der Wekken przewozi produkty rolne i ziemię doniczkową do Holandii i Francji, i z powrotem. Transport produktów rolnych oznacza naturalnie, że Van der Wekken często trafia na tereny, na których nie ma dużego pola manewru.